Padel House ry

Joukkueet

Padel House edustusjoukkueet 2022-2023 (Liiga)

Naiset

  • Minna Torkki
  • Kati Ranta
  • Matilda Vainio
  • Katri Aalto-Setälä
  • Veera Knuuti
  • Maria Teeriaho
  • Merituuli Saarela
  • Marsa Laukkoski
  • Venla Andersson
  • Sarianne Vallioniemi

    Valmentaja Robi Ylänkö

Miehet

  • Max Sjövall
  • Oskar Nurmio
  • David Lozano
  • Micke Kontinen
  • Mikko Rouvala
  • Julius Kaverinen
  • Eero Myllymäki
  • Mikko Viljanen
  • Roope Kailaheimo

    Valmentaja David Lozano

Padel House joukkueet 2022-2023 (1. divisioona)

Naiset Padel House II (B-lohko)

  • Minna Palomäki
  • Johanna Soisalo
  • Marja-Leena Vuorinen
  • Anna-Maija Mäkelä
  • Lilli Mellanen
  • Kia Helin
  • Anna Eriksson
  • Johanna Onnela

Naiset Padel House Vantaa (A-lohko)

  • Tiia Neuvonen
  • Marianne Holopainen
  • Minerva Rantaniska
  • Saara Vahvaselkä
  • Sini Sakko
  • Sofia Rangdell
  • Eva Nordeswan
  • Maria Syrjälä
  • Sara Salmi
  • Sonja Fagerström
  • Sara Nordberg
  • Michaela Björnström
  • Carina Björnström

Miehet Padel House II (A-lohko)

  • Niko Neuvonen
  • Robi Ylänkö
  • Heikki Lampinen
  • Joonas Jalkanen
  • Timo Sirola
  • Aleksi Nurmio
  • Jarno Kevarinmäki
  • Teemu Ruoslahti
  • Eelis Pärssinen
  • Erik Hakkarainen
  • Roope Heilala
  • Otto Leikola
  • Mikael Martikainen

Miehet Padel House II (A-lohko)

  • Niko Neuvonen
  • Robi Ylänkö
  • Heikki Lampinen
  • Joonas Jalkanen
  • Timo Sirola
  • Aleksi Nurmio
  • Jarno Kevarinmäki
  • Teemu Ruoslahti
  • Eelis Pärssinen
  • Erik Hakkarainen
  • Roope Heilala
  • Otto Leikola
  • Mikael Martikainen

Padel House joukkueet 2022-2023 (2.divisioona)

Naiset Padel House II Vantaa (Etelä-lohko)

  • Anniina Koivuluoma
  • Maija Jääskeläinen
  • Hanna Nuortila
  • Jonna Rönnberg
  • Marja Tulikoura
  • Stina Hirvonen
  • Krista Soon
  • Jutta Kallanto
  • Noora Löytömäki
  • Rebecca Malmberg
  • Hara Tsoupaki

Miehet Padel House III (Etelä-lohko)

  • Jussi Möttönen
  • Tuomo Torkkola
  • Lauri Alitalo
  • Janne Uggendahl
  • Mikko Pirinen
  • Markus Vehniäinen
  • Ville Ahtiainen
  • Juha Usva
  • Bernard Isiguzo
  • Ville Taulo

Miehet Padel House Vantaa II (Etelä-lohko)

  • Matias Sarelius
  • Mathias Suves
  • Filip Kumlin
  • Markku Kekkonen
  • Tapio Arimo
  • Jiezhong Zheng
  • Matti Ylikangas
  • Jaakko Juntunen
  • Joel Virtanen

Padel House joukkueet 2022-2023 (3. divisioona)

Miehet Padel House IV (A-lohko)

  • Johan Hirvonen
  • Samu Halonen
  • Jere Marttinen
  • Matias Viljanen
  • Iiro Viita
  • Jesse Kallio
  • Kevin Kallio
  • Akseli Finnilä

Miehet Padel House Vantaa III (A-lohko)

  • Oliver Lundqvist
  • Jesper Räsänen
  • Himbe Sharma
  • Ilkka Hietala
  • Mika Pekkonen
  • Tommi Jauhola
  • Ville Vihermaa
  • Topi Manu
  • Fran Pelluz
  • Mikael Rissanen
  • Markus Rissanen

Hallitus Padel House ry

Marja-Leena Vuorinen, puheenjohtaja
Tommi Vilhunen
Henri Hakkarainen
Jarkko Korhonen
Sasu Mellanen

Seuran toiminnanjohtaja: Max Sjövall (max@padelhouse.fi)