Joukkueet

Padel House naisten edustusjoukkue 2022-2023 (Liiga)

  • Minna Torkki
  • Kati Ranta
  • Matilda Vainio
  • Katri Aalto-Setälä
  • Veera Knuuti
  • Maria Teeriaho
  • Meri-Tuuli Saarela
  • Marsa Laukkoski
  • Venla Andersson
  • Sarianne Vallioniemi

    Valmentaja Robi Ylänkö

Padel House miesten edustusjoukkue 2022-2023 (Liiga)

  • Max Sjövall
  • Oskar Nurmio
  • David Lozano
  • Micke Kontinen
  • Mikko Rouvala
  • Julius Kaverinen
  • Eero Myllymäki
  • Mikko Viljanen
  • Roope Kailaheimo

    Valmentaja David Lozano

Padel House naisten II joukkue 2022-2023 (1.divisioona, B-lohko)

  • Minna Palomäki
  • Johanna Soisalo
  • Marja-Leena Vuorinen
  • Anna-Maija Mäkelä
  • Lilli Mellanen
  • Kia Helin
  • Anna Eriksson
  • Johanna Onnela

Padel House Vantaa naisten joukkue 2022-2023 (1.divisioona, A-lohko)

  • Tiia Neuvonen
  • Marianne Holopainen
  • Minerva Rantaniska
  • Saara Vahvaselkä
  • Sini Sakko
  • Sofia Rangdell
  • Eva Nordeswan
  • Maria Syrjälä
  • Sara Salmi
  • Sonja Fagerström
  • Sara Nordberg
  • Michaela Björnström
  • Carina Björnström

Padel House miesten II joukkue 2022-2023 (1.Divisioona, A-lohko)

  • Niko Neuvonen
  • Robi Ylänkö
  • Heikki Lampinen
  • Joonas Jalkanen
  • Timo Sirola
  • Aleksi Nurmio
  • Jarno Kevarinmäki
  • Teemu Ruoslahti
  • Eelis Pärssinen
  • Erik Hakkarainen
  • Roope Heilala
  • Otto Leikola
  • Mikael Martikainen

Padel House Vantaa miesten joukkue 2022-2023 (1.divisioona, B-lohko)

  • Tommi Vilhunen
  • Janne Holli
  • Julius Lehmuskallio
  • Kaj Swanljung
  • Markus Männistö
  • Henri Hakkarainen
  • Kim Grenner
  • Sasu Mellanen
  • Sami Urmas
  • Tuomas Kivistö
  • Aleksi Muotka

Padel House Vantaa naisten II joukkue 2022-2023 (2.divisioona, Etelä-lohko)

  • Anniina Koivuluoma
  • Maija Jääskeläinen
  • Hanna Nuortila
  • Jonna Rönnberg
  • Marja Tulikoura
  • Stina Hirvonen
  • Krista Soon
  • Jutta Kallanto
  • Noora Löytömäki
  • Rebecca Malmberg
  • Hara Tsoupaki

Padel House miesten III joukkue 2022-2023 (2.divisioona, Etelä-lohko)

  • Jussi Möttönen
  • Tuomo Torkkola
  • Lauri Alitalo
  • Janne Uggendahl
  • Mikko Pirinen
  • Markus Vehniäinen
  • Ville Ahtiainen
  • Juha Usva
  • Bernard Isiguzo
  • Ville Taulo

Padel House Vantaa miesten II joukkue 2022-2023 (2.divisioona, Etelä-lohko)

  • Matias Sarelius
  • Mathias Suves
  • Filip Kumlin
  • Markku Kekkonen
  • Tapio Arimo
  • Jiezhong Zheng
  • Matti Ylikangas
  • Jaakko Juntunen
  • Joel Virtanen

Padel House miesten IV joukkue 2022-2023 (3.divisioona, A-lohko)

  • Johan Hirvonen
  • Samu Halonen
  • Jere Marttinen
  • Matias Viljanen
  • Iiro Viita
  • Jesse Kallio
  • Kevin Kallio
  • Akseli Finnilä

Padel House Vantaa miesten III joukkue 2022-2023 (3.divisioona, A-lohko)

  • Oliver Lundqvist
  • Jesper Räsänen
  • Himbe Sharma
  • Ilkka Hietala
  • Mika Pekkonen
  • Tommi Jauhola
  • Ville Vihermaa
  • Topi Manu
  • Fran Pelluz
  • Mikael Rissanen
  • Markus Rissanen